Burtai. Magija. Horoskopai

Burtų anatomija

Burtai - tai proto pokštai kuriais tikėdamas atiduodi energiją.
Meilė - tai harmonijos, laimes kelias. Nei burtai, nei magija, nei horoskopai negali įtakoti einančiųjų Meilės keliu.
Tad apsispręsk kuo nori būti: ar pokštininkų įrankiu ar Meilės Šviesa.

Magijos kursai

Yra dvi pozicijos kurti gyvenimą: tiesiog plaukti pasroviui arba srovę susikurti savo. Kai kas tai vadina magija:) Tai ta magija, kurią daro žmogus, kai suvokia, kad jis turi protą ir gali juo naudotis. Tapk asmenybe ir tu jau savo gyvenimo magas. Suvoksi save, suvoksi ko nori ir kas esi, reiškia mokysies magijos. kuri yra tavo paties gyvenimas.

Mąstantis žmogus, domisi savęs pažinimu. Burtai - jam tai yra sugebėjimas moduliuoti savo charakterį tokiu, kad būtų laimingas. Žmonės – skirtingi ir jų gyvenimo keliai ir užduotys skirtingos.Todėl pamąstykime apie tai, kad ir tokiuose burtuose, reiktų turėti minimalių žinių, kad jie atneštų gėrį.

Prigimtis nusako: kas yra kas. Ką bedarytų žmogus, jis tai daro savo prigimties ribose. Aiškiaregė, dvasininkė, ragana, būrėja, psichologė, ekstrasensė ir kiti minties manipuliacijos specialistai, šito neišvengia nors dažnai nepripažįsta. Jeigu jūs esate vegetaras, veganas, florantietis, tad ką jūs bedarytumėte, jūsų energetika yra skaidresnė už tų, kurie valgo mūsų vargšų gyvūnų kūnus. Jūs matysite vieną, o jie visai kitą diagnozę, dvasią, ar metodą. Tik skaidresnės energijos žmonės gali energetiškai veikti kitų žmonių likimus ir sveikatą teigiamai. Jeigu jūs pateksite pas aistrų prigimties žmogų gausite visai kitokį savo problemos sprendimo vaizdą, nei pas tamsos ar šviesos gyvenimo būdo atstovus. Pakliuvę pas skaidrų žmogų ezoterikos srityje gali būti jog problema pasirodys kvaila, kad net neverta apie ją užsiminti, nes priartėjus prie tokio žmogaus keisis jūsų požiūris. Todėl pirmiausiai sužinokite pas ką ekreipiatės. Mesti kortas, burti iš kavos tirščių ir iš visų kitų įmanomų dalykų gali tiek vieni, tiek kiti žmonės. Bet jų atsakymai bus skirtingi ir tai yra todėl, kad jie kitos mastės.

Kodėl visa tai reikia žinoti? Todėl, jog daugelis nepažįsta savęs ir gyvenimo įvykių kūrybos. Tuo laiku, kai klausotės jums skirtų pranašysčių visada apima būsena vadinama transu. Jame sąmonė priima girdimus žodžius, ir ima kuria daugybę galimybių jiems įgyvendinti.

Taisyklės

Yra trys taisyklės, kurios apsaugos jus nuo negatyvių įvykių susikūrimo naudojantis magija ar ezoteriniais dalykais.

  1. Kortos yra žaidimas ir jeigu žaidėjas tai suvokia, jis visada laimi, nes tada jos tampa savęs pažinimo įrankiu, kūrybingumo ir žinių mišinys.
  2. Jokie būrimo apribojimai šiandien neturi prasmės: nei apverstos kortos, nei kokia ranka traukti, kaip maišyti, nėra draudžiamų klausimų, nėra laiko, kada galima ar negalima burti ir visi kiti apribojimai yra tik konkretaus būrėjo protinės ribos ir baimės.
  3. Kortoms būtina užduoti labai konkrečius klausimus

Kokias įsigysite kortas tokios jums ir reikalingos. Tai nesukite sau galvos dėl to, kokios geresnės. Jų kiekis taip pat nėra svarbu. Kiek norite tiek ir turėkite. Galima mesti 22 didžiųjų arkano kortas. O galima 100 pranašysčių. Jūs galite daryti kaip jums atrodo tinkama. Naudokite kad ir 36 ar 78 žaidimo kortas, arba 99... arba ...

Laisvas ir informacinis kortų skaitymas.

Laisvas - kai jūs naudojatės pirma mintimi, kuri atsirado pamačius kortos paveikslėlį. Intuicija, nuojauta, aiškiaregystė neleidžia jūsų protui sudėlioti viską kaip jam žinoma ir tada jūs galite tiek tobulinti šiuos sugebėjimus, tiek juos pažadinti savyje. Tai labai subtilus metodas ir tie, kurie jį naudoja, žino, kad kortos nemeluoja:)
Informacinis kortų aiškinimas tai – kai jūs skaitote reikšmes pagal jums žinomus raštus, mokyklas, aiškinimus. Informacinis aiškinimas turėtų nuolat tobulėti, nes jame begalybė suvokimų. Mirties korta gali pranašauti ligos pabaigą, mokslo užbaigimą, skatinimą paskubėti, nutraukti ryšius ir dar daug ką, o ne tik tiesioginę prasmę. Skaičius gali reikšti tiek, kiek būrėjas turi savy informacijos apie skaičius. Viskas priklauso nuo jūsų žinių bagažo. Šie abu metodai ilgainiui gali papildyti vienas kitą, todėl apie jokius mokymus: kaip gerai, o kaip ne, būrime nėra prasmės kalbėtis. TAČIAU JŪS GALITE PASIDARYTI KORTAS PATYS!!! Suteikti joms savas reikšmes, savą išraišką, piešinį ir savą būrimo metodą!!! Kaip kažkada – tai, kažkas ir padarė...

Intuicija

Jeigu jau įsigijote būrimo priemonę, pirmiausia leiskite jai pas jus apsiprasti... savaitę, kitą, žiūrinėkite, apmąstykite. Neskubėkite ieškoti reikšmių informacijos, nes visiškai įmanoma, kad jūs esate intuicijos savininkas, kas leidžia jums išgirsti vidinį žinojimą apie kiekvieną išmestą kortą.
Atraskite savyje aiškų matymą. Kai pajaučiate, kad jau apsipratote ir nutarėte ieškoti mokytojo: tai gali būt žmogus, knyga, internetas ar atsitiktinumas, pirmiausia pasakykite sau: "man reikia" , o ne: "aš noriu" ir vėl truputį palaukite. Ir net neieškant atsiras, ko jums reikia, galbūt iš ten, iš kur nesitikėjote. Toks elgesys turėtų būti visuose veiklos srityse, kuriant savo gyvenime kažką naujo. Pasitelkę intuiciją, informaciją, jūs galite pradėti savo "burtų" kelią sau ir savo bičiuliams. Tik žinokite, kad pasakytas negatyvus žodis kitam asmeniui yra tik jūsų interpretacija, kuri nebūtinai turi išsipildyti, tačiau nuskambėjusi erdvėje, ji įgauna pagreitį ir tik Viešpats žino, kaip dabar klostysis jūsų besiklausančiajam... Visada įvertinkite į jus besikreipiančių asmenų prigimtį. Jeigu matysite, kad jie už jus daug skaidresni, geriau jiems savo interpretacijų nereikšti ir ne dėl to, kad pakenktumėt jiems, greičiau - sau... Yra vakaro, nakties, dienos ir ryto paaiškinimai, kurie skirtingi... Kiekvienas individualiai turėtų rasti savo kortų metimo laiką, kai jaučia būtinumą, o ne priklausomybę. Jeigu jūs negalite pasirinkti savo elgesio be kortų pagalbos, vadinasi jau turite liguistą priklausomybę. Naudotis kortomis, kaip ir veidrodžiais, patartina žmonėms, atsikračiusiems baimių ir beprasmių, griaunančių norų, tiems, kurie jau gali valdyti savo protą ir kasdienybę. Priešingu atveju būrimai nerekomenduojami, nes ten dažniausia bus matomas agresyvus - negatyvus aiškinimas{baimių atspindys}.

Būrimas kavos tirščiais

Būrimas kavos tirščiais priklauso nuo to, kiek "būrėjas" turi informacijos ir fantazijos apie būrimo simbolius, kiek pastabumo ir mąstymo laisvės, ypač - koks jo gyvenimo būdas. Visų pirma reiktų kavą užsiplikyti pačiam. Gerti lėtai, mąstant apie tai, ką norima sužinoti. Išgėrus staigiu judesiu apversti puodelį. Jeigu po kelių minučių žvilgtelsite į tirščius matysite tai, ką tuoj pat norite sužinoti. Jeigu leisite laikui pabaigti savo kūrybą po pusvalandžio pamatysite kitokį vaizdą. Nėra to, ko negalima būtų pamatyti kavos tirščiuose. Tame pačiame puodelyje skirtingi asmenys pamatys skirtingus simbolius ir aiškins juos skirtingai. Tad jeigu bursitės patys - būsite arčiausiai tiesos. Užduokite sau klausimą ir tirščių piešinyje raskite atsakymą. Galite praktikuotis su tuo pačiu puodeliu kelias dienas. Kasdien pamatysite vis daugiau piešinių, linijų. Burti įmanoma iš visko, kas tik šauna į galvą: iš debesų, iš akmenukų, žolės, gėlių, vėjo, bet burimo principai yra tie patys.

Karikatūra: burtai - ramentai

Burtai - tai proto pokštai, tik tiek.
Meilė - tai harmonijos kelias. Nei burtai, nei magija, nei horoskopai negali įtakoti einančiųjų Meilės keliu.
Apsispresk kuo nori būti: pokštininku ar Meilės Šviesa?

Autorė: Dailanagu