Kur prasideda ir baigiasi feljetono riba?

Tik laisvas žmogus gali gyventi savo gyvenimą. Išsivaduok iš visko, kas nubrėžia Tau ribą apie tai, ką gali ir koks esi. Gera savijauta - tavo gyvenimo kokybė; laimė, pasiekiama išmintimi per patirtį. Išmintis ateina pilnomis meilės akimis žvelgiant į pasaulį. Ar beprotis gali tai padaryti? Bepročių pasaulyje meilė paverčiama pornografija, niekalu, kūniška trintimi. Drąsiai gyvenk sava galva ir žinok - visi klysta, tik protaujantys mokosi iš visko - iš ko tik gali mokytis. Būk drąsus, be kompromisų taisant savo klaidas. Mokykis.

Išprotėjimas arba išėjimas iš proto (pažodžiui), gan aiškus nukrypimas nuo tiesaus kelio. Su tuo susijusios problemos. Prisiminkime, kad ką tik gimę, esame visiškai priklausomi nuo savo tėvų, kurie mus auklėja, išmoko vaikščioti, valgyti jiems patiems skanų maistą, mąstyti pagal savo baimes ir normas, gyventi taip, kaip "reikia". Toliau vaikas eina į mokyklą ir dar tolėliau mokosi pažinti pasaulį, duok Diev bent blaivybę propaguojančių mokytojų mokslą. Kai kas bando bėgti nuo viso šito mokslo ir kurti savo gyvenimą ir tampa maugliu:) Visa, kas gyva stiebiasi išsivaduoti: iš sėklos, iš "mažo", iš ribų, iš materijos, kad pakilti, kad suprasti ir gyventi sava galva. O visas išsivadavimo procesas nuima tarsi lukštus po vieną ribą, po vieną priklausomybę, kad žmogus taptų laisvas, kurtų ir mėgautųsi savąja kūryba.

Karikatūra: Ponia burtininke jei nueisiu į toletą ar nesusigadinsiu likimo???

O kas vyksta? Visuomenė knibždėte knibžda patarėjų dėl visų įmanomų klausimų. Vaizdelis piešiasi toks: jeigu trūksta suvokimo: kada bus alga, kada ateis kaimynė, ką ir kada valgyti, gal statyti klizmą - žiūrėk TV reklamą arba laidų asorti, kur "žino" viską. Ten tikrai patars ar dar kaip nors "padės" nuvažiuoti nuo "stogo".

Karikatūra: Kiaulė klausia kialės: kas tu pagal horoskopą? Kiaulė atsako: LIŪTAS

Šiandieninė visuomenė panaši į vorų apraizgytą gentį, kuri savo noru, lyg sekso ištroškusi prostitutė, veržliai atsiduoda visomis pozomis, į sumanių - apsukruolių rankas mokytis gyvenimo "meno" tik tam, kad kas nors už juos gyventų, kad gauti geresnio gyvenimo iliuzinę versiją.
Tačiau visos gyvenimo situacijos ateina todėl, kad žmogus mąstytų pats ir išmoktų įveikti. Tam ir gimsta dvikojė būtybė, kad iš jos išaugtų Žmogus, nuo pradėjimo iki išėjimo - siekiantis asmenybės gyvenimo, o sava išmintimi palikdamas antspaudą žmonijai.

Žmonės laukia, kada pasirodys šių laikų mutantai, nepažvelgdami į veidrodį:) Gi sulauktų daug reičiau:) Dauguma jau prarado individualumą, asmeniškumą, doro žmogaus sąvoką ir tapo vaikščiojančiais informaciniais kokteiliais; TAip, išprotėjimo riba yra labai plona: tik vienas žvilgsnis anapus:).

Afrikietiškas vudu

Afrikietiškas vudu stipri magija, galinti daryti valstybinius perversmus, tačiau vudu "ilsisi" prieš žmogaus beprotiškumą. Kai žmonės nežino, jog turi protą, valdžią savo gyvenimui, tai gimsta paklusnių kūnų armija. Atėjo laikas tradiciniai medicinai rimtai pamąstyti apie naujas liguisto priklausomumo ligas: ateities spėjimo manija, ezoterinį alkoholizmą, ir horoskopų narkomaniją. Tačiau populiarioji medicina išsigandusi, kad ligonių klientūra sumažėjo dėl šamanų veiklos, pradeda savo "šamanišką" veiklą. O kas belieka konkuruojančiame versle? Belieka pripažinti čakras, magiją ir taikyti tai medicinoje... kas po truputį ir daroma, o kodėl gi ne? Gi VISA TAI EGZISTUOJA !!! Aš rimtai...


Teksto autorė: Dailanagu