Kasdienybės Realybės Tikrovės kūryba

Kiekviena diena, tai naujos galimybės mylėti, būti laimingu ir džiaugtis. Ar tu tai patiri? Tik pats žmogus yra savo gyvenimo kūrėjas. Niekas už jį negali gyventi, negali ir mirti. Todėl tai, kas nutinka Tau, yra Tavo kūryba. Tiki? Čia rašoma tiems, kurie nori kurti savo dienas ir naktis patys, savo kūną ir sveikatą - patys, savo laimę ir džiaugsmą - patys. Nieko nėra paprasčiau, kai moki ir žinai, kada ką daryti, kad laimė pati ateitų į Tavo gyvenimą. Keisk savo mąstymą.

Suvokimas, kad aš esu savo gyvenimo per savo požiūrį šeimininkas, išlaisvina žmogų. Gyvenimas tai - pasirinkimai, kurie būna - nesąmoningi: neįvertinant jokių kriterijų, pvz. atoveiksmio, ir tai vadinama charakteriu. Kai žmonės pradeda koordinuoti savo veiklą, pagal turimas žinias – keičiamas charakteris. Suvokti, reiškia veikti, daryti veiksmą. Tik sąmoningumu prabudęs žmogus renkasi mintis, žodžius ir veiksmus. Dienos pradžioje ar ryte, tik prabudus, atėjusi pirma mintis gali įtakoti dienos nuotaiką, sėkmę, kaip ir pirmas žodis ar veiksmas. Šis pagrindas, jeigu jis pastoviai negatyvus ir pesimistinis veda į chaosą, depresiją. Ištarkite garsiai: mano gyvenimas; įsiklausykite į šių žodžių sąskambį. Kokia didinga prasmė. Gyvenimas - mūsų, kol esame gyvi. Kai paliksime kūną, ir ateis mirtis, gyvenimu mūsų egzistenciją nebepavadinsi, nes ten, anapus, išliks tik tai, kas slypi po žodžiais ”aš esu”. Ir jeigu šiandien, jūs suvokiate save, kaip sielą, tuomet bekūnė padėtis atneš džiaugsmingą laisvę ir tolesnį pažinimą, o jeigu gyvenate tik kūnišką gyvenimą, neieškote savo prasmės ir dvasios – tada mirties baimė nusineš nesąmoningumo labirintais, kad vėl ir vėl kartoti gyvenimo kursą.

Mes kuriame savo dabartį, aplinką, įvykius. Kokią žmogus nori savo ateitį matyti, tokį elgesį, mintis ir žodžius jis turi savo dabartyje sodinti. Emocijos turėtų būti džiugesio ir ramybės bangose, o bet koks darbas, veikla atliekama su entuziazmu. Bendravimą turėtų lydėti malonus balsas, tyras juokas, šypsena; įsitikinimai turėtų sukelti susidomėjimą, žavesį, o ne ginčus, todėl būtina visur ir visada įvertinti pašnekovų prigimtį, nes tai apsprendžia bendravimo kokybę. Jeigu į vidų prasiskverbė šalti, nemalonūs jausmai, reikia stengtis juos transformuoti: fiziniu krūviu, meilės banga, kokybišku bendravimu. Labai svarbu su kuo mes dalinamės savo potyriais. Yra du keliai, ką nors pakeisti gyvenime: vidinis – įvairiausios psichotechnikos, būsenos, suvokimas ir išorinis, tai dietos, stengimasis laikytis norimo elgesio, mąstysenos, religijos. Ilgainiui, tai tampa įpročiu ir ...rezultatu. Varžomos emocijos, jausmai, norai, vis rečiau ir rečiau ima viršų, kol išnyksta ir užleidžia vieta jūsų norimam charakteriui, elgesiui. Norint ugdyti norimą savybę, kita, nenorima, išsikerojusi per daug, turi būti sumažinta.

Energijos spiečiai

Žmogus spinduliuoja tokią energiją, koks yra jo gyvenimo būdas, mintys, žodžiai. Todėl, manyti, jeigu sergu, tai mano reikalas; noriu verkiu, noriu rėkiu, noriu verdu pykčiu, yra nusikalstama šalia esančių žmonių atžvilgiu. Energijos spiečiai apie žmogų būna visada ir daro poveikį viskam, su kuo jis susitinka ir ypač veikia artimuosius, su kuo jis pastoviai bendrauja. Tik nuo žmogaus priklauso, kokią tiesą ir tikrovę jis susikuria. Kai žmogus prabunda sąmoningumu, tada dvasia, prabudusi kūne, išgrynina sielą ir kasdienybė tampa skrydžio per gyvenimą priemone. Šalia mūsų visada yra švytinčių laisve sielų, trokštančių daug daugiau, nei pasaulis gali duoti. Ar visada mes pastebime bendraminčius, suprantančius mūsų esmę? Būtina branginti tikrą draugą, sielos bičiulį, dvasios giminaitį. Nes ką branginate, tą ir turite. Kasdienybė pilna pamokų. Žmogui, įvaldžiusiam protą, yra pavaldžios nuotaikos ir emocijos, jausmai numatomi ir nukreipiami. O žmogaus dvasiai reikalingas dvasios bendravimas, kuriuo skristi įmanoma tik su tais, kurie jau moka skristi. Dvasingumas pasireiškia gyvenimo būde, kūno būklėje ir elgesyje, kalboje, kuklume, tyrume... Visa tai ir yra laisvės pagrindas. Kuo mažiau priklausomumo nuo išorinio pasaulio, žmonių, nuomonių, tuo didesnė laisvė, gyvenimo laimė, skrydžio pojūtis ir tikrovės kūrimo galimybės. Tik užauginę savo sparnus, galime padėti prašantiems pakilti. Laisvės ordinas, tai sielų bendrija - sielų meilė. Jeigu Tu suvoki: kas tu esi ir siela trokšta laisvės, polėkio, lengvumo, nuoširdumo, ir gali šypsotis bet kokioje savo problemoje, tai Tu turi šį ordiną, tai ši svetainė Tavo buveinė ir čia Tavo bendražygiai.

Kiekviena diena, tai naujos galimybės mylėti, būti laimingu ir džiaugtis. Ar tu tai patiri? Tik pats žmogus yra savo gyvenimo kūrėjas. Niekas už jį negali gyventi, negali ir mirti. Todėl tai, kas nutinka Tau, yra Tavo kūryba. Tiki? Čia rašoma tiems, kurie nori kurti savo dienas ir naktis patys, savo kūną ir sveikatą - patys, savo laimę ir džiaugsmą - patys. Nieko nėra lengviau, kai moki ir žinai, kada ką daryti, kad laimė pati ateitų į Tavo gyvenimą. Keisk savo mąstymą.

Autorė: Dailanagu