Laisvės ordinas: netrivialūs įvykiai paskatino parašyti ir užfiksuoti energiją, kuri natūrali, lyg lietus ir yra kiekviename iš mūsų. Tai žodžiais išreikštas gyvenimo būdas, išgyvenimai, kurie jungė ir jungia daugybę laisvų žmonių, nepriklausomai, nuo rasės, tautybės, profesijos. Žmonės, einantys

laisvos asmenybės tobulėjimo keliu, patys sau sukuria laisvės ordiną.

Laisvės ordinas Tavo, mano ir visų geranorinčių, nuoširdžių, tiesa gyvenančių žmonių charakteris. Pirmąją LO svetainę suprogramavo Kęstas su paprastu front page mokykliniam pažymiui ir gavo 10:)

Tikslas apjungti bendraminčius, skatinti laisvės gėrį per sąmoningumą, savarankiškumą, savitvardą, savistaba (SSSS). Žodį "ordinas" simboliškai naudoju išreikšti pergalei prieš ydas, kompleksus, ribas, nesveiką gyvenimo būdą.

Žmogau, nepasiduok juodoms jėgoms, ydoms ir pykčiui, transformuok save į galią, stiprybę, jėgą ir meilę, tuomet širdyje pajausi tikrą laisvę - Laisvės ordiną. Viešai paskelbtas laisvės ordinas internete 2010.10.10.10val.

Laisvės ordinas įkvėpimo, energijos, draugystės ir apmąstymų šaltinis, laisvūnų būveinė. Junkis ir junk pats laisvės jungtis:) Laisvės ordino svetainės turinys yra asmeninė autorinė kūryba.