Mistikos šalininkai veržiasi į autorines teises arba nauja psichikos liga

Internete paplito sąmonės virusas. Kažkokia tauta susikūrė kažkokią partiją, kad savo Tėvynę išvaduotų nuo ne tokių, kaip jie. Ir ką jūs sau manote, mūsų lietuviai, kaip ir visas šou programas, taip ir šias politines idėjas puolė kopijuoti. Prisiskaitę, apie kiekvienam psichologui žinomus masinės psichozės platinimo būdus, jie patikėjo, kad jau įsčiose jus ir mus, visus užkodavo „globalistai“, o juos mat ne, nes jie „moka“ apsisaugoti. Nors partija rekomenduoja kelis metus grūsti į galvą jų koncepciją, lietuvaičiai nutarė negaišti laiko ir aklai nusekė savo naujais dievais; jie rausiasi internete ir visus žmonių tekstus, bent kiek panašius į minėtą koncepciją, priskiria šiai partijai, ir net drįsta kreiptis asmeniškai, kad pasakyti, jog tai būtent jų idėjos... Jeigu jūs teigsite, kad straipsnis ar knyga yra jūsų kūryba, tai būsite jųjų įvardintas kvailiu, nes nesuvokiate, kad jus „koduoja“ oro pagalba nuo tada, kai jūsų tėvai jus pradėjo lovoje. Čia ne humoras, o „persekiojamųjų“ lietuvaičių teiginiai.

Jie neigia religiją, kritikuoja jos fanatizmą, tačiau patys elgiasi lyg ekstremalūs fanatikai, nebesugebantys girdėti nei pašnekovo, nei savęs.

Lietuviškieji parsidavėliai kitų tautų informacijos virusui eina iš „proto“ dėl globalizacijos ir energetinių persekiotojų.

Vienareikšmiškai pareiškiu, kad Laisvės ordinas - mano asmeninė kūryba; o aš laisva nuo panašių partijų ir iditotiškų idėjų, nes bet tokia priklausomybė prieštarautų laisvai prigimčiai. Laisvės ordinas laisvas nuo bet kokių grupuočių; kitaip jis nebūtų Laisvės ordinas :).

Laisvės ordino kūryba kreipiau į žmogaus sąmonės laisvę, o šios kūrybos pagrindas mano asmeninis protas ir gyvenimo būdas, užrašytas mana ranka:).

Kviečiu žmonės būti itin atsargiais su tais, kurie "serga" persekiojimo ir globalizmo liga. Atidžiai stebėkite naujo fanatizmo kalbas. Kas jie tokie, kurie organizuoja tokias „išsivadavimo“ partijas, kad žmonės skiltų ir vieni kitus išnaikintų savo pačių rankomis? Kam reikalinga partija, kurioje gimdoma agresija? Tikra, naujo lygio partija, turės naują metodą, ir tai nebus karas ar vienijimosi prievarta, kurioje vienas ir tas pats užrašas: „Kas ne su mumis, tas prieš mus“ naudojamas visoms revoliucijoms kūrenti.

Pas mane ateina visokių žmonių, netgi tokių, kurie čia parašę tris žodžius iki šiol burnos neuždaro. Jie mano, kad pateko į... organizaciją ir net apsimeta nariu:) Jeigu jums kas sako, kad aš ir mano kūryba yra organizacija, sekta ar bendruomenė - tai melas; galite būti tikri - žmogus serga psichikos sutrikimu. Jeigu norite suprasti, kas yra Laisvės ordinas - tapkite asmenybe, kuriai susiformuoti be laisvės - neįmanoma.