Sapnai

Gyvenk čia ir dabar. Nesureikšmink savo naktinių minčių klajonių - sapno. Prisibūsi į valias savo sapnuose kai numirsi, tada ir bus reikšmingas Tavo sapnas.

Sapnavimas tai - save reguliuojanti sistema. Pavargusi, nepailsėjusi nervų sistema rodo iškreiptą tikrovę sapne. Įrodyta eksperimentais - darbas naktimis? – pradėkite valgyti naktimis ir organizmas pats sutvarkys savus ritmus. Tačiau mechanizmas, kuris taip pritaiko organizmą – nežinomas. Budinti smegenų veikla absoliučiai skiriasi nuo smegenų veiklos, kuri ilsisi. Smegenų veikla periodiškai keičiasi užduodama miego fazes, kurios eina tiksliai paeiliui ir vietomis nesikeičia. Pusantros valandos trunkantys periodai, per naktį būna 4 - 6.

Natūraliame - sveikame gyvenimo būde sapnas rodo vidinį gyvenimą, lūkesčius, svajas, pykčius, nepasitenkinimą. Sapne smegenų dalis bando padėti rasti išeitį, parodyti: kaip elgtis, ko tikėtis. Sapnuose atpalaiduojame savojo ego šiūkšlyną - nuomones, todėl prie mūsų gali priartėti tai, kas neša gėrį - Aš Esu buvimas. Sapnų pobūdis priklauso nuo gyvenimo būdo. Kokį gyvenimą gyveni - tokie ir sapnai. Šviesūs žmonės sapnuoja nuotykius, grožį, meilę, ateitį. Jų sapnai nealina, nedrąsko, o suteikia išmintį ir energiją. Graudu, kai žmonės atiduoda savo sapnus kitiems aiškinimui, tuo būdu surišdami save su jais. Kai žmogus nebesusitvarko ir nežino, ką daryti su tuo, ką turi {gyvenimas ir jo realijos} - jis dažnai bando tvarkytis su tuo, ko neturi {sapnai, įsivaizduojami, mistiniai, astraliniai ir kitos subtilybės} Gal nereiktų užimti Dievo kanalo? Sapnuose matyti konfliktai yra tai, kas būtina taisyti realybėje, tokiu būdu žmogus išsivaduoja iš klaidų ir sapnai įgauna kuriantį gėrį. Sapną kiekvienas gali aiškinti vis kitaip.

Tiesos iliuzija

Vieni mato vieną tiesą, kiti – kitą. Dėl to ginčyjasi, barasi. O ką jau besakyti apie tikrovę. Kiekvienas atskiras žmogus mato tik savą tiesą; jis ta tiesa gyvena, o jo kasdienybė yra tos tiesos tikrovė. Kiekvieno gyvenimas yra tik jo asmeniniai vidiniai nusistatymai, požiūriai, vertybės. Kai žiūrite į ką nors jums atrodo, kad matote teisingai, tačiau, deja, ši tiesa tik jūsų mąstymo suvestinė; ji ne objektyvi. Taip mato kiekvienas, kuris to nesuvokia. Kai suvokimas pasiekia protą, o protas tampa valdomu, suvokiama - kad aš gyvenu tik taip, kaip mąstau, tada gyvenimas pradeda plėsti savo ribas, nes pradedama matyti, kad ir kiti žmonės mato savą tiesą, kuri gali papildyti mūsiškę. Žmogus tobulėja ir suvokia, kad asmeninė tiesa yra tik jo vieno gyvenimo tikrovė; tada jis plečia savo suvokimą išlysdamas iš tik savo „teisingo kelio“, pamato kitus žmones, ne tokius, kaip jis. Tada suvokia, kas ir kokioje evoliucijoje strigęs, kas eina toliau, kas dar toliau ir siekia savęs pažinimo per požiūrių įvairovę ir laisvę. Galima teigti, kad jeigu metais gyvenime niekas nesikeičia, tai mąstymas strigęs toje pačioje vietoje, vis tie patys sapnuojami košmarai} Ten, kur didėja galimybės - ten ir vyksta progresas. Tai gali vykti sąmoningai ir nesąmoningai.

Sapnininkas

Jūs ieškote sapnininko? Jums reikia sužinoti savo sapnų reikšmes? Tada jūs neturite galios ir nepasitikite savimi. Sapnininkas - žmonių sukurtas simbolių aiškinimų rinkinys tikintiesiems kitų žmonių nuomone. Sapnai turėtų būti tik paties asmens suvokiami ir išaiškinami, nes simbolinės jų reikšmės tėra kažkieno pozicija, o kas vienam balta, kitam – juoda. Todėl užprogramuoti save sapnų reikšmių simboliais gali reikšti nebesuvokti savo sąmonės kalbos, savojo Aš beldimosi. Sapnas skirtingai nuo tikrovės yra asmeninės sąmonės reiškinys ir atiduoti jį kitai sąmonei aiškinti, reiškia suteikti galimybę naudotis savo sąmone kitiems. Jeigu įvesite į savo "žinojimą", kad uogas sapnuoti yra ašaros, tai apribosite save, nuo visų kitų įmanomų galimybių reikšmių. O kažkam uogos bus turtas. Sapno metu smegenys ne tik perdirba gautą sąmoningą informaciją, bet ir suderina ją su jau esama, ir tai gali vykti tik miegant ir sapnuojant. Mes sapnuojame, kad pamirštume, kad ištaisytume, kad išmoktume. Sapne smegenys analizuoja ir sistemina informaciją, ko nemiegant {ir sąmoningai sapnuojant} padaryti negali. Neveltui sakoma: rytas už vakarą protingesnis.

Programavimas

Sapnų programavimas tobulėjant išsivaduojant iš sąlyginumų įmanomas natūraliai, be specialių „programavimų“. Miego poreikis sumažėja, kai žmogus sugeba išlaikyti pastovų sąmoningumą, tada sapnui vietos mažėja; natūraliai vystosi mintis, miegas, sapnas, o jame pilna sąmonė.

Sąmoningai laisvas yra laisvas ir sapnuose, tiek nuo svetimųjų invazijos, tiek nuo košmarų. Nežinantiems savo asmeninės psichikos ypatumų galima įteigti matyti įliuzinėje tikrovėje viską, kuo ir užsiima sapnų mokyklos. Tai tampa tikėjimo reikalu. O dabar atsisukime į sapnus per prigimties, kovingo, agresyvaus charakterio, sąmonės lygio, prizmę. Tarkim tamsos prigimties asmuo įvaldo sąmoningą sapnavimą. Ar bent įmanoma įsivaizduoti kokioje chaoso grandinėje jam tenka veikti? Pačio žemiausio astralo labirintuose atsidūręs sapnuotojas teigs, kad tai, ką jis mato, yra realu. Taip. Bet tik jam. Tad kokia prasmė tada jo klausytis? Imkime aistrų prigimtį ir nors čia jau linksmiau vis tik asmuo atsiduria siūlų kamuolyje, kur siūlo galas įvyniotas į pradžią.

Aukščiausiasis Programuotojas

Laisvės Ordinas - laisvas žmopgus atsiriboja nuo visų stebuklų, prie ko priskiria ir sapnų - aiškinimą. Sapnai yra sudėtinė žmogaus psichikos veiklos dalis ir juos turėtų aiškinti pirmiausia psichiatrai, psichologai ir psichoanalitikai, nes susitvarkius savo realų gyvenimą susitvarko ir sapnai. Antra vertus, kai žmonės savo tikrovėje neranda naudingo savęs pritaikymo, neturi kūrybinio gyvenimo, jie krypsta į gyvenimą sapnuose ir... tampa mokiniais tų, kurie noriai tame jiems "padeda". Joks genijus, susapnavęs simfoniją, cheminių elementų lentelę, atradimus, ir naujus dėsnius žmonijai, neprogramavo sapnų, jie leido tuo užsiimti Aukščiausiajam Programuotojui... Kūrėjui.

Gyvenk čia ir dabar. Nesureikšmink savo naktinių minčių klajonių - sapno. Prisibūsi į valias savo sapnuose kai numirsi, tada ir bus reikšmingas Tavo sapnas.

Autorė: Dailanagu
Jūsų kompiuteris neturi Flash grotuvo.